„Nezáleží na původu, vzhledu, vystudované škole a práci, věku či zdravotním stavu – opravdu důležité je pouze to, jak opravdově žijete svůj život.“


INFORMACE O DÉLCE MATEŘSKÉ DOVOLENÉ

09.06.2014 13:35

Vážení klienti a návštěvníci mých stránek,

velmi si cením Vašich pozitivních ohlasů, které mi zasíláte různými formami. Jsem také velmi ráda, že Vám pomáhají mé články zde na webu a pomoc s nalezením směru, podpora a vhled v případě emailů a osobních setkání. Mnoho z Vás mě kontaktuje prostřednictvím emailu nebo telefonu s žádostí o osobní setkání, která ale nyní nejsou možná z důvodu mateřské dovolené. 

Ráda bych Vás proto informovala o plánované délce mateřské dovolené. Osobní setkání a také emailové a skype konzultace pro Vás, kteří jste zdaleka, plánuji obnovovat přibližně okolo listopadu roku 2014, možná to bude dříve, možná později, podle aktuální situace. I během této doby je ale možné mě kontaktovat prostřednictvím emailu a získat tak pro sebe pomoc, kontakt nebo skrze email pro sebe možnosti, jak zlepšit svou situaci. 

Budete také moci číst mé další články v časopise Psychologie dnes, a také zde na webu. Pokud sami víte, že byste o nějaké téma stáli, chybí Vám informace o něm, stačí zaslat svůj námět na email veronikaneumannova-psychologie@seznam.cz - je možné vytvořit i článek na Vaše přání.

 

Se srdečným pozdravem, Veronika Neumannová

—————

Zpět